ÜyeGirişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Baştan Başa Hollanda Turu Pegasus Havayolları Extra Turlar Dahil!

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: İstanbul-Amsterdam-Lahey-Delft- Rotterdam (65 Km. 1.20 Dak.)

Siz değerli misafirlerimiz ile Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1133 sefer sayılı uçuşu ile 08:40’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10:45’de varış. Varışımızı takriben Amsterdam'a 45 dakikalık mesafede yer alan Hollanda’nın idari merkezi olarak geçen  Lahey’e doğru yola çıkıyoruz. Lahey turumuzdan sonra, Beyaz mavi porselenleriyle ünlenmiş Delft e geliyoruz.109 mt uzunluktaki Nieuwe Kerk Kilisesi ve çevresinde  sıralanmış Turistlik tarihi yapıların olduğu The Old Channel de yürüyoruz. Tur sonumuzda Rotterdam’a hareket ediyoruz. Dünyanın en sıradışı mimari örnekleri olan Küp Evler,karşısında devasa mimarisi ve ilginç renkleriyle göze çarpan rengarenk Markthall (Pazaryeri),Erasmus Köprüsü,14Yy.da inşa edilmiş Qude Haven , Laurenskerk (Büyük Rotterdam Kilisesi, Hotel New York görüldükten sonra verilecek serbest zaman ve Turumuz sonrasında serbest zaman. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün: Rotterdam-Giethoorn (187Km.2.30 Dak)- Zaanse Schans- (133Km.1.50 Dak.)-Volendam

Sabah kahvaltımızın ardından Hollanda’nın Venedik’i  olarak bilinen ve araba kullanmanın yasak olduğu Giethoorn turu için yola çıkıyoruz. Masal kitaplarından fırlamış gibi yemyeşil ağaçlar,rengarenk çiçekler ve 180 tane köprüye ev sahipliği eden Giethoorn turumuza başlıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz.İsteyenler meşhur deniz mahsulleri ürünlerini veya  oldukça pratik lezzetler olan stroopwafels ve bitterballen tadabilirler.Serbest zaman sonrası yaklaşık 2 saat sürecek olan tarihi yel değirmenleri ve ahşap evleri ile dünyadaki en güzel açık hava müzesi olan Zaanse Schans a geçiyoruz. Açık hava müzesini gezip, kısa bir mola sonrası akşam konaklayacağımız Volendam’a yaklaşık olarak 1 saat süren yolculuk sonrası varıyoruz. Eski bir sahil Kasabası olan Volendam’ın tek katlı evlerinin bulunduğu sahilini geziyoruz ,serbest zamanda isteyenler Hollanda’nın meşhur Harring Balığını tadabilir veya Chees Factory peynir üretimlerine katılabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün: Volendam-AMSTERDAM

Sabah kahvaltımızın ardından başka bir masal diyarı Marken’e gidiyoruz. Tam bir masal kasabası,dar sokakları, pencereleri süslü gökkuşağın renginde evleri, düzenli bahçeleri ve evlerin önünde geçen kanallar arasında kayboluyoruz. Yürüyüş turumuz bittikten sonra Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından otobüsümüzle panoramik Amsterdam turu ve Dam Meydanı,Kraliyet Sarayı,Çiçek Pazarı,Leidseplein,Rembrantplein,museimplein gibi en güzel noktalarını geziyoruz. Sonrasında yaklaşık 1,5 saat sürecek tekne ile kanal turumuza başlıyoruz. Amsterdam şehrini su üstünde keşfediyoruz. Ardından serbest zaman ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Amsterdam
Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman ,dileyen misafirlerimiz
Van Gogh eserlerinin bulunduğu Van Gogh Müzesini gezebilirsiniz
Hollanda’nın tarihinde dramatik bir yer edinmiş Anna Frank’in evini gezebilirsiniz
Artis Kraliyet Hayvanat Bahçesi yaklaşık 800-1000 arası hayvan bulunan senede 15 milyon turistin severek gezdiği hayvanat bahçesini gezebilirsiniz
Madame Tussauds Müzesi, Gerçekçilikleri ile büyüleyici görünen dünyaca ünlüleri balmumu heykellerinin sergilendiği, mutlaka görmelisiniz.
5. Gün: Amsterdam - İstanbul

Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin bilgilendireceği saatte Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Hava Yolları PC 1136 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.55’de İstanbul’a hareket ediyoruz. 21.30 te varıyoruz. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Pegasus  Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW) – Amsterdam  – İstanbul(SAW) arası ekonomi sınıfı uçak biletleri
Havalimanı vergileri
3*ve 4* otelde 4 gece kahvaltı dâhil konaklama 2 Gece Amsterdam + 1 Gece Volendam + 1 Gece Rotterdam Konaklama
Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
Panoramik Amsterdam şehir turu  
Lahey,Delft,Rotterdam,Giethoorn,Zaanse Schans,Volendam,Marken Panoramik Turları
Profesyonel Türkçe Rehberlik 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

****Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.)
Vize bedeli
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
Opsiyonel turlar 
Seyahat Sağlık Sigortası 10 Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Baştan Başa Hollanda Turu Pegasus Havayolları Extra Turlar Dahil! Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Extra Turlar minimum 10 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir.

  10 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir veya iptal edilebilir.


  Vize Bilgileri

  T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.

  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.